Zadali jste špatně Vaše přihlašovací údaje! OK Nová registrace Zapomněl/a jste heslo?
SKÚTRY, MOTORKY
ČTYŘKOLKY
NÁHRADNÍ DÍLY
TUNING
OBLEČENÍ A
DOPLŇKY

Přilba Bell Shorty Custom

Přilba Bell Shorty Custom

Přilba Shorty Skin Custom

Tento produkt již nelze objednat
Kód zboží : SL1353.1871

Velikosti:

XS - 53-54
S   - 55-56
M  - 57-58
L   - 59-60
XL  - 61-62

I přesto že vznikla pro Riders Američany, stala se přilba Shorty ve verzích s jednobarevnou nebo vícebarevnou kůží “Lorica” vzorem neustále imitovaným, i když originál zůstavá BELL.

Shorty Skin byla vyrobena pro používání po mnoho let, aniž by zestárla, protože přilba BELL zůstane vždycky přilbou BELL.

Dnes je celá vyráběna v Itálii specializovanými řemeslníky, kteří dokáží naprosto dokonale šít z kůže.  Proto je pak Vaše Shorty jedinečným kusem a zajišťuje vám:

maximální bezpečnost, minimální hmotnost, pohodlnost při používání, perfektní provedení

Legenda(zleva dolů) : Odvětrávání v čelní části

                                    Výměnitelný kšilt se štítem “custom”

                                    Skořepina z kompozitních vláken

                                    Potah z našité kůže “Lorica”

                                    Kožený odepínací chránič šíje

  • Skořepina z KOMPOZITNÍCH VLÁKEN Velkou výhodou přilby Shorty je ultralehká a odolná skořepina z kompozitních vláken. Použili jsme u Shorty nejlepší technologii výroby profesionáních přileb BELL, s potažením přilby tradičním, ale stále modernějším materiálem.
  • Vnitřní skořepina z PS má různou hustotu, aby poskytovala maximální pasivní bezpečnost. Změna hustoty v různých částech skořepiny umožňuje postupné a účinné tlumení eventuálních nárazů.
  • Vnitřní výstelka je zvlášť pečlivě provedená z antialergické a prodyšné látky Drytex.
  • Chránič šíje, charakteristický pro přilbu Shorty, nejen zlepšuje stabilitu přilby na hlavě, ale chrání oblast krku před větrem a dá se pomocí pohodlného zipu v teplém období odepnout. I přes malé rozměry a malou hmotnost zůstává Shorty bezpečnou přilbou, neboť díky obepínajícímu tvaru ochranného límce kolem šíje je nebezpečí obnažení hlavy v případě pádu, což slabé místo u přileb Jet, velmi malé.

Shorty Skin, Instrukce, Údržba

  • Údržba přilby

V případě nehody přilbu vyměňte, její poškození nárazem není vždy viditelné, vnitřní skořepina, která má náraz tlumit, se v případě stlačení nárazem deformuje a další namáhání neztlumí. 

  • Čištění potahu skořepiny

Potah skořepiny čistěte prostředky určenými k čištění kůží. 

  • Montáž štítu

Oblý štít (na objednávku) se namontuje snadno. Nejprve se sejme kšilt a do stejných otvorů se závitem se upevní štít. Mezi skořepinu a štít se umístí dvě černá kolečka na zacvaknutí štítu.

K dispozici jsou světlé štíty, kouřové i zrcadlové štíty Silver. Štít čistěte vodou a tekutým prostředkem na nádobí, nepoužívejte rozpouštědla, chemikálie nebo jiné čisticí prostředky, které by mohly štít poškodit.

Štíty „DAY TIME USE ONLY“ se nesmí používat v noci nebo při nízké viditelnosti.

  • Demontáž chrániče šíje

Pro odepnutí ochranného límce stačí rozepnout zip na okraji přilby.

při objednávce nad 1 500 Kč věrnostní body si můžete převést na slevový kupón
Technické specifikace daného produktu se mohou změnit bez výslovného upozornění. Obrázky produktů mají pouze informativní charakter. Běžná cena znamená výrobcem/dodavatelem doporučená koncová cena.