Zadali jste špatně Vaše přihlašovací údaje! OK Nová registrace Zapomněl/a jste heslo?
SKÚTRY MOTORKY
A ČTYŘKOLKY
NÁHRADNÍ DÍLY
TUNING
OBLEČENÍ A
DOPLŇKY

Ceník dopravy pro Českou republiku a členské státy EU

Zde naleznete přehledný ceník přepravy pro ČR a EU, který slouží pro Vaši rychlou orientaci. Pro konkrétní objednávku nemusí být dostupné všechny způsoby doručení, např. pokud se jedná o zboží větších rozměrů (motorové stroje, atd.), vyšší cenový rozsah než dovoluje přepravce či stát, do kterého přepravce nedoručuje. V košíku se Vám vždy zobrazí, z jakých možností máte na výběr.

Přepravci pro Českou republiku:

 • Česká pošta balík do ruky - 100 Kč, od 1 500 Kč ZDARMA
  Zásilku Vám doručí Česká pošta již následující pracovní den od odeslání, přímo na Vámi zvolenou adresu. Adresáta o doručení informuje prostřednictvím SMS nebo e-mailu již v den podání.
 • Česká pošta balík na poštu - 84 Kč, od 1 500 Kč ZDARMA
  Zásilku Vám doručí Česká pošta již následující pracovní den od odeslání na kteroukoli z více než 2600 pošt po celé ČR, kterou si sami vyberete. Vyzvednete si jej, kdy se to hodí Vám. Díky SMS nebo e-mailu totiž víte, odkdy na Vás bude zásilka čekat.
 • Česká pošta balík na poštu - economy - 64 Kč, od 1 000 Kč ZDARMA
  Zásilku Vám doručí Česká pošta již následující pracovní den od odeslání na kteroukoli z více než 2600 pošt po celé ČR, kterou si sami vyberete. Vyzvednete si jej, kdy se to hodí Vám. Díky SMS nebo e-mailu totiž víte, odkdy na Vás bude zásilka čekat.
 • Česká pošta Obyčejné psaní (dopis) - do 100gramů - 35 Kč
  Obyčejné psaní Známka bez DPH + obálka
 • Doprava skútrů a čtyřkolek Skútry.cz - ZDARMA
  Zásilku Vám doručí naše firma přímo na Vaší adresu na nejbližší možné místo pro bezpečnou vykládku stroje. Na místě předání vše odborně vysvětlíme a předvedeme, tak jako byste daný stroj pořizovali přímo na naší kamenné prodejně.
 • PPL firemní - do 2 499 Kč za 120 Kč, do 10 000 000 Kč za 120 Kč,
  Zásilku Vám doručí přepravní služba PPL na adresu Vaší firmy již následující pracovní den od odeslání. Adresáta o doručení informuje prostřednictvím SMS nebo e-mailu již v den podání.
 • PPL soukromý - do 2 499 Kč za 120 Kč, do 10 000 000 Kč za 120 Kč,
  Zásilku Vám doručí přepravní služba PPL na Vaší soukromou adresu již následující pracovní den od odeslání. Adresáta o doručení informuje prostřednictvím SMS nebo e-mailu již v den podání.

Objednané zboží si můžete také vyzvednout osobně na prodejně nebo výdejních místech po celé ČR:

 • Osobní odběr Velký Týnec - 0 Kč, od 2 500 Kč ZDARMA
  Prodejna - Velký Týnec, Bystřická 449, 78372, Olomoucký kraj - Po-Pa 9:00-17:00

Tyto ceny platí pro Českou republiku při platbě předem, v případě zaslání na dobírku je účtován dodatečný poplatek 36 Kč.

Přepravci pro Slovenskou republiku:

 • PPL exportní - do 2 499 Kč za 226 Kč, od 2 500 Kč za 126 Kč
  Zásilku Vám doručí přepravní služba PPL na Vaší adresu do 48hodin od odeslání. Adresáta o doručení informuje prostřednictvím SMS nebo e-mailu již v den podání.

Objednané zboží si můžete také vyzvednout osobně na výdejních místech:

Tyto ceny platí pro Slovenskou republiku při platbě předem, v případě zaslání na dobírku je účtován dodatečný poplatek 66 Kč.

Ostatní státy: