Zadali jste špatně Vaše přihlašovací údaje! OK Nová registrace Zapomněl/a jste heslo?
SKÚTRY MOTORKY
A ČTYŘKOLKY
NÁHRADNÍ DÍLY
TUNING
OBLEČENÍ A
DOPLŇKY

Platba za objednávku

Platba za objednávku
Vyberte se, který způsob úhrady vám nejvíce vyhovuje.

Platba platební kartou
Nejrychlejším a nejjednodušším způsobem platby je on-line platebními kartami Visa a MasterCard. Platební operace je zabezpečena systémem 3D-Secure, který je autorizován  karetními asociacemi Visa a MasterCard. Platba kartou na internetu je okamžitě přesměrována a ověřována u  vydavatelské banky. Skútry-Levně.cz Tomáš Blaha nemá přístup k privátním datům zákazníka, pouze zabezpečenou cestou dostane potvrzení o platbě, na jehož základě ihned expeduje zboží.

Platba převodem z bankovního účtu
Vaši objednávku můžete zaplatit převodem z vašeho na náš bankovní účet, nebo platebním příkazem u přepážky banky či pošty. Číslo našeho účtu je 197034174/0300.

Nezapomeňte, prosím, vyplnit  jako variabilní symbol číslo vaší objednávky. Bude uvedeno na Potvrzení objednávky, které od nás obdržíte po odeslání vaší objednávky.

Pokud zvolíte tuto variantu platby, budeme zboží expedovat následující pracovní den po dni, kdy vaše platba byla připsána na náš účet.

Platba v hotovosti při dodání
Zboží můžete zaplatit formou dobírky při dodání zboží (Česká pošta, PPL). Při dopravě skútrů a čtyřkolek na Vaši adresu, si prosím nachystejte přesnou částku, protože řidič nemá vždy drobné nazpět.

Platba na splátky - Cetelem
Pokud si objednáte zboží s vyzvednutím na prodejně, rádi vám poradíme s výběrem nejvhodnějšího splátkového kalendáře. Pro více informací o splátkách otevřte nákup na splátky.


DomůDomů