Zadali jste špatně Vaše přihlašovací údaje! OK Nová registrace Zapomněl/a jste heslo?
SKÚTRY, MOTORKY
ČTYŘKOLKY
NÁHRADNÍ DÍLY
TUNING
OBLEČENÍ A
DOPLŇKY

Přilba Bell M5X Le Mans

Přilba Bell M5X Le Mans

M5X Le Mans ZÁKLADNÍ PŘILBA NAKED

Tento produkt již nelze objednat
Kód zboží : SL1446.2101

    Velikosti:

    XS - 53-54
    S   - 55-56
    M   - 57-58
    L    - 59-60
    XL  - 61-62

 

Jde o nejlepší přilbu linie Naked z kompozitních vláken poslední generace, je vidět její původ v projektu přileb F1 a je tomu skutečně tak; při projektu jsme použili všech zkušeností získaných v tomto oboru jak co se týká bezpečnosti, tak aerodynamičnosti.

Legenda (zleva dolů) :  

Horní odvětrávací otvory se zavíráním

Pilotní rovný štít 3,2 mm NoDrop+NoFog

Bradový větrací otvor se zavíráním

Technický úchyt štítu

Výdechy vzduchu s Venturiho efektem

Skořepina z multiaxiálních karbon - aramidových vláken

Vyjímatelný prací vnitřek

 

PARAMETRY

Vnější skořepina: Multiaxiální, karbon - aramidová vlákna

Vnitřní skořepina: P.S. různé hustoty

Horní odvětrávací otvory: s vnitřními kanálky, zadní výdech s Venturiho efektem

Větrací otvor v bradové části: kovová mřížka se zavíráním z vnitřní strany bradové části

Štít M5 Daytona: Rovný pilotní 3,2 mm Optivision Infrasol NoFog+NoDrop (protizamlžovací + protidešťový vodu odpuzující), zrcadlový GoldCrome s infračerveným filtrem  

Uchycení štítu: technické

Vnitřní výstelka: vyjímatelná, prací z antialergické látky DryFast

 

M5X je ZÁKLADNÍ minimalistická, ale vysoce technická přilba, poskytující maximální AKTIVNÍ a PASIVNÍ bezpečnost

Byly odstraněny vnější páčky, knoflíky, příslušenství z plastu. Základ byl optimalizován. Je zvláště aerodynamická a tichá při vysokých rychlostech. Přestože se jedná o přilbu Naked, bradový větrací otvor je zevnitř uzavíratelný. Konstrukční vlastnosti skořepin, štítu a vnitřních výstelek jsou ty nejlepší, jaké dnes můžeme u přilby vyžadovat, pokud jde o konstrukční bezpečnost a kvalitu přilby. Je kompletně vyráběná v Itálii.

 

AKTIVNÍ bezpečnost neboli bezpečnost, která pomáhá předcházet nehodám,

  • Stabilita a nehlučnost přilby i při vysokých rychlostech

Základem projektu skořepiny byl aerodynamický komponent, aby se získala tichá a stabilní přilba i při vysokých rychlostech. Záporný aerodynamický vztlak způsobuje, že se s rostoucí rychlostí snižuje hmotnost přilby.

  • Komfort Racing

Vnitřek přilby byl prostudován pro pocit komfortu, ale zároveň tak, aby dobře přiléhal a aby nebyl nebezpečně měkký pro vysoké rychlosti. Vnitřní výstelce byla věnována zvláštní pozornost, je vyrobena z antialergických látek proti pocení Coolmax a Dry Fast, má výplň, která neztrácí během času svoji pružnost, je snadno vyjímatelná a prací. K dispozici je kompletní náhradní vnitřek, který umožňuje po dlouhém používání přilbu obnovit. Tvářové výstelky jsou vyměnitelné za jiné, větší či menší tloušťky, pro lepší osobní komfort.

Možná se někomu bude zdát uvnitř trochu pevná, ale účelem projektu nebylo vytvořit přilbu, která se při vysokých rychlostech nebezpečně kývá. Tvářové výstelky se dají vyměnit kvůli lepšímu osobnímu komfortu.

  • Profesionální štít OPTIVISION Infrasol

Optická kvalita za všech podmínek zajišťuje vysokou AKTIVNÍ bezpečnost. M5X Daytona má štít technologicky na nejvyšší úrovni, s jakým se dnes můžeme u přilby setkat, rovný pilotní štít o tloušťce 3,2 mm Infrasol GoldCrome NoFog + NoDrop (proti zamlžení+proti dešti) s ultrafialovými filtry 400nm & infračervenými filtry >760nm, , vyvinutý pro závodní účely, testovaný a zdokonalený v F1.             

 

Optická kvalita je TŘÍDY 1                                                                    

      a zajišťuje vidění bez optického zkreslení vlivem únavy materiálu. Filtr ultrafialových paprsků citelně snižuje únavu zraku, kterou tyto eviditelné ale škodlivé paprsky způsobují.

      Redukce je velmi selektivní a práh viditelnosti začíná na 400nm.

 

Vnější strana proti otěru + NO DROP odpuzující vodu, proti dešti, metalizovaná GoldCrome

S touto stabilní úpravou na štítu nezůstávají kapky deště ani při nízkých rychlostech. Pod úpravou proti dešti a proti otěru je štít metalizován více vrstvami.

při objednávce nad 1 500 Kč věrnostní body si můžete převést na slevový kupón
Technické specifikace daného produktu se mohou změnit bez výslovného upozornění. Obrázky produktů mají pouze informativní charakter. Běžná cena znamená výrobcem/dodavatelem doporučená koncová cena.