Zadali jste špatně Vaše přihlašovací údaje! OK Nová registrace Zapomněl/a jste heslo?
SKÚTRY, MOTORKY
ČTYŘKOLKY
NÁHRADNÍ DÍLY
TUNING
OBLEČENÍ A
DOPLŇKY

Karburátor Stage6 DellOrto PHBG 19mm Black Edition

Karburátor Stage6 DellOrto PHBG 19mm Black Edition

Karburátor je nedílnou součástí motoru a často u základních úprav opomíjenou.

Tento produkt již nelze objednat
Kód zboží : SL1021

Dvoutaktní motory jsou chlazeny směsí, která jde právě z karburátoru a množství je omezeno právě velikostí difuzoru karburátoru. Pro základní úpravy jako je laděný výfuk a variátor, popřípadě sportovní válec doporučujeme karburátor 17,5mm. Tento karburátor je přímo nutností, protože pokud budeme používat například 70ccm válec s originál karburátorem, tak se může dokonce stát, že se zadře, zvlaště pak u vzduchem chlazených válců.

Pro výkonnější válce doporučujeme karburátory 19 a 21mm a pro opravdové závodníky 24 a 28mm.

Tento karburátor je připravený pro lanko na manuální sytič, ale dá se však použít i na skútry s automatickým sytičem např. CPI, pokud chcete přejít na manuální sytič. V tomto případě stačí k tomuto karburátoru ještě dokoupit táhlo s lankem sytiče, např. Polini.

Speciální edice s černým nátěrem. Karburátor obsahuje jak vstup pro olej tak i pro podtlak. Další velmi užitečnou maličkostí je víčko ve spodní části plovákové komory pro snadnou výměnu trysek.

při objednávce nad 1 500 Kč věrnostní body si můžete převést na slevový kupón
Technické specifikace daného produktu se mohou změnit bez výslovného upozornění. Obrázky produktů mají pouze informativní charakter. Běžná cena znamená výrobcem/dodavatelem doporučená koncová cena.