Zadali jste špatně Vaše přihlašovací údaje! OK Nová registrace Zapomněl/a jste heslo?
SKÚTRY, MOTORKY
ČTYŘKOLKY
NÁHRADNÍ DÍLY
TUNING
OBLEČENÍ A
DOPLŇKY

Karburátor Motoforce, PWK 24mm

Karburátor Motoforce, PWK 24mm

Pro náročnější uprávce nabízí firma Motoforce závodní karburátory, které se hodí všem, kterým už velikost 19mm nestačí, nebo chtějí mít něco extra.

MF16.20102

Tento produkt již nelze objednat
Kód zboží : SL1019

Tyto karburátory Motoforce jsou vlastně v licenci vyráběné karburátory Keihin za velmi příznivé ceny. Hlavní výhodou těchto karburátorů je takzvaná PowerJet tryska, která při rychlých přechodech od poloviny plynu do úplně otevřeného plynu umožní válci nasát ještě více paliva navíc. Další výhoda je např. velká plováková komora, která zajišťuje, že Vám při závodech v maximálním náklonu v zatáčce nedojde v karburátoru palivo. Tento karburátor není tak jednoduché seřídit a bez sady trysek se určitě neobejdete. Tělo karburátoru je oproti karburátorům DellOrto opravdu velké a tak je třeba dávat pozor na to, jestli se do určitých typů skútrů vejde. Další věc, na kterou je třeba upozornit je, že karburátor má pouze vývod pro podtlak a nikoli pro olej. To znamená, že oddělené mazání již není možné použít. Tyto karburátory se hodí především ve velikostech 21 a 24mm pro mid-race a race válce a ve velikosti 28mm pro race válce nejsilnějšího kalibru typu MHR Team, Manston, Evolution nebo Stage6 racing. Průměr karburátoru do příruby je 34mm a průměr k filtru 49mm.

při objednávce nad 1 500 Kč věrnostní body si můžete převést na slevový kupón
Technické specifikace daného produktu se mohou změnit bez výslovného upozornění. Obrázky produktů mají pouze informativní charakter. Běžná cena znamená výrobcem/dodavatelem doporučená koncová cena.