Zadali jste špatně Vaše přihlašovací údaje! OK Nová registrace Zapomněl/a jste heslo?
SKÚTRY, MOTORKY
ČTYŘKOLKY
NÁHRADNÍ DÍLY
TUNING
OBLEČENÍ A
DOPLŇKY

Kategorie

Prohlédnuté produkty

ESSOX

Kamera GoPro Helmet HERO WIDE

Kamera GoPro Helmet HERO WIDE

Nejmenší bezdrátová a připevnitelná kamera na světě! Vhodná pro outdoorové sporty a aktivity.

Tento produkt již nelze objednat
Kód zboží : SL1254

Helmet HERO Wide je možno snadno připojit k větraným i nevětraným helmám, kolům, kajakům, lyžím, snowboardům a dokonce obsahuje držák na hlavu, takže kameru můžete nosit jako náhlavní lampu. Kamera zabírá nejširší možný 170 stupňů úhel a má 5 megapixelový senzor, což umožňuje pořizovat maximálně kvalitní nahrávky. Na 2 GB paměťovou kartu dokáže uložit až 56 minut videa a také ukládá fotografie, a to i v režimu "fotka každé 2 sekundy".

Je nárazuvzdorná a voděodolná až do 30 metrů. Je možno jednoduše měnit přichycení k různým povrchům. Kamera je založena na nejprodávanější originální kameře Motorsports HERO a nabízí vylepšený záznam obrazu, zvuku a pořizování fotografií. Je velmi spolehlivá i ve vysoce vibračním prostředí díky zcela novému návrhu vnitřních obvodů.

Životnost baterie byla zvýšena až na 3 hodiny při použití lithiových baterií a při nasazení NiMH nabíjecích baterií až 2 hodiny.

Balení obsahuje čtyři lepící držáky, držák na helmu, další držák na hlavu a další příslušenství. Lepící držáky je možno sundat, ale vyžaduje zásah zkušeného uživatele. Další držáky jsou prodávány samostatně a nové jsou ještě ve vývoji.

Pracuje s velikostí vyměnitelné karty do 2 GB, ale připravuje se nový firmware, který umožní použít i 4 GB SD kartu a bude tak zvýšena kapacita nahrávání až na 1 hodinu 52 minut.

Obsahuje:

5-megapixelová kamera se širokým úhlem záběru 170 stupňů

1 nárazuvzdorný a voděodolný kryt - do 30 metrů

1 držák na hlavu pro uchycení ve stylu náhlavní lampy

1 držák na helmu

2 oválné lepící držáky 3M

2 obdélníkové lepící držáky 3M

1 3-směrný otočný kloub

2 odepínací přezky

1 USB/RCA kombo kabel

při objednávce nad 1 500 Kč věrnostní body si můžete převést na slevový kupón
Technické specifikace daného produktu se mohou změnit bez výslovného upozornění. Obrázky produktů mají pouze informativní charakter. Běžná cena znamená výrobcem/dodavatelem doporučená koncová cena.