Zadali jste špatně Vaše přihlašovací údaje! OK Nová registrace Zapomněl/a jste heslo?
SKÚTRY, MOTORKY
ČTYŘKOLKY
NÁHRADNÍ DÍLY
TUNING
OBLEČENÍ A
DOPLŇKY

Kategorie

Prohlédnuté produkty

ESSOX

HOVNÍK 221D

HOVNÍK 221D

Vysavač psích exkrementů a dalších nečistot .

Tento produkt již nelze objednat
Kód zboží : SL1247

Hovník 221D Špičkový přístroj určený k vysávání psích exkrementů a drobného odpadu, který byl vyvinut ve spolupráci s firmou STIHL a Honda.

Lze jej spolehlivě využít všude tam, kde je nutné zabezpečit pořádek a čistotu, zejména v parcích, dětských hřištích a veřejných prostranstvích měst. Výborně se osvědčil při úklidu veřejných míst a to především sběrem nedopalků, mikrotenových sáčků a drobných odpadků.

V současné době je v České republice 40 vysavačů, v provedení ruční, nebo na podvozku čtyřkolky, které bezproblémově fungují déle než 12 měsíců.

Výhod našeho vysavače je hned několik:

Mohutný sací výkon a přijatelná cena oproti jiným výrobkům. Špičková a vysoce spolehlivá čtyřkolka na kterou je vysavač montován. Krátké dodací lhůty a sklad náhradních dílů v ČR.

Možnost výběru z dvou variant motorů vysavače - Stihl 2T, nebo úsporná čtyřtaktní Honda s důrazem na ekologii provozu. Kontaktujte nás prosím. Přístroj Vám rádi předvedeme v praxi.

Parametry a info

konstrukce odolná agresivním látkám mohutný sací výkon 600 metrů krychlových za hodinu výměnná sběrná nádoba 30 litrů dezinfekční nádoba 5 litrů průměr sací trubice 70 mm tichý a ekologický motor (Honda) rychlá montáž a demontáž na stroj snadné ovládání jediným řidičem velmi snadná údržba (omytí vodou / vysokotlakou hadicí) jednoduchá výměna součástí.

při objednávce nad 1 500 Kč věrnostní body si můžete převést na slevový kupón
Technické specifikace daného produktu se mohou změnit bez výslovného upozornění. Obrázky produktů mají pouze informativní charakter. Běžná cena znamená výrobcem/dodavatelem doporučená koncová cena.