Zadali jste špatně Vaše přihlašovací údaje! OK Nová registrace Zapomněl/a jste heslo?
SKÚTRY, MOTORKY
ČTYŘKOLKY
NÁHRADNÍ DÍLY
TUNING
OBLEČENÍ A
DOPLŇKY

Regulátor napětí pro Yamaha Neos 4T od r.v. 2009

Regulátor napětí pro Yamaha Neos 4T od r.v. 2009

Zakoupením tohoto produktu přes internetový obchod získáte 46 věrnostních bodů. Za Váš nákup dostanete celkem 46 bodů, které si můžete převést na slevový kupón v hodnotě 5 Kč.

Regulátor napětí je vhodný pro skútry Yamaha Neos 4T od roku výroby 2009. Usměrňuje střídavý proud od magneta dobíjení na požadovaný stejnosměrný proud. Regulátor poskytuje stabilnější napětí a tím i zamezení blikání světlometu při snížení otáček motoru. Pohasínání světlometů a stále se opakující problém s vybitým akumulátorem zjevně značí na nefunkčí regulátor napětí.

Cena s DPH 465 Kč
Cena bez DPH 384 Kč
Běžná cena 465 Kč
Ušetříte 0 Kč / 0,0 %
Do týdne - 6 ks Informace o dostupnosti
Informace o dostupnosti:

Do 7 dnů: 6 ks

6 ks zboží můžeme připravit k odeslání nebo vyzvednutí do 7 pracovních dnů.

Pokud požadujete větší množství zboží, může se objednávka zdržet v závislosti na dodavateli.

ks
Výrobce : Různé / import ®
Kód zboží : 32074
EAN : 4250809530468
Celková hmotnost : 0 kg

Pokud váš skútr, moped či čtyřkolka nedobíjí, může být závada v regulátoru napětí. Vyšší střídavé napětí co přijde do regulátoru není regulováno a usměrněno do stejnosměrného napětí a tím nedochází k následnému dobíjení baterie. V tomto případě funguje stroj pouze na kapacitu baterie. Další a více častá závada je, že střídavé napětí, které vstupuje do regulátoru má menší hodnoty jak systémové napětí potřebné pro chod stroje. Pokud má stroj 12voltovou baterii a do regulátoru jdou pouze 3volty nemá v tomto případě regulátor co regulovat a chyba v dobíjení je ve statoru. 3. a již poslední častá závada je že svíčka nehází jiskru a tudiž motor neběží. V tomto případě je potřeba proměření více faktorů, může být vadná zapalovací cívka, vadné CDI a následně i na statoru snímač otáček. Pokud do CDI jednotky jde impuls ze snímače otáček, pak by se závada vadného statoru mohla vyloučit, ale v opačném případě je nutná výměna statoru za nový pro správný chod motoru.

M
  • MBK Ovetto 50 4T 09-12 SA40
  • MBK Ovetto 50 4T 13- 2AC SA46
Y
  • Yamaha Neos 50 4T 09-12 E2 [SA40/ 5C3]
  • Yamaha Neos 50 4T 13-17 E2 [SA46/ 2AC]
při objednávce nad 1 500 Kč věrnostní body si můžete převést na slevový kupón
Technické specifikace daného produktu se mohou změnit bez výslovného upozornění. Obrázky produktů mají pouze informativní charakter. Běžná cena znamená výrobcem/dodavatelem doporučená koncová cena.