Zadali jste špatně Vaše přihlašovací údaje! OK Nová registrace Zapomněl/a jste heslo?
SKÚTRY, MOTORKY
ČTYŘKOLKY
NÁHRADNÍ DÍLY
TUNING
OBLEČENÍ A
DOPLŇKY

Kategorie

Prohlédnuté produkty

ESSOX

Přilba Bell M4R Indy

Přilba Bell M4R Indy

M4R Integrální přilba Racing

Tento produkt již nelze objednat
Kód zboží : SL1349.1829

Velikosti:

XS - 53-54
S   - 55-56
M   - 57-58
L    - 59-60
XL  - 61-62

Jde o nejlepší přilbu ze sortimentu cestovních přileb poslední generace z kompozitních vláken. Návrh vychází z tradičních bezpečnostních kritérií automobilových přileb F1. Tato přilba má podle tradice firmy BELL vysokou základní technologickou úroveň, design je agresivní, ale funkční.

Legenda (zleva dolů) :  

Horní odvětrávací otvory se zavíráním

Pilotní rovný štít 3,2 mm NoDrop+NoFog

Bradový větrací otvor se zavíráním

Technický úchyt štítu

Výdechy vzduchu s Venturiho efektem

 

PARAMETRY

Vnější skořepina: Multiaxiální, karbon

Vnitřní skořepina: P.S. různé hustoty

Horní odvětrávací otvory: uzavíratelné s vnitřními kanálky, zadní výdech s Venturiho efektem

Větrací otvor v bradové části: vzduchový uzavíratelný otvor

Štít: Rovný pilotní 3,2 mm Optivision NoFog+NoDrop (protizamlžovací + protidešťový, vodu odpuzující)

Uchycení štítu: technické

Vnitřní výstelka: vyjímatelná, prací z antialergické látky DryFast

M4R je přilba profesionální úrovně projektovaná pro maximální AKTIVNÍ a PASIVNÍ bezpečnost

Naše seskupení získalo v minulosti velmi cennou zkušenost v sektoru automobilových přileb a přileb F1 s piloty:  Massou, Fisichellou, Irvinem, Wurtzem  a dalšími. Konstrukční vlastnosti skořepin a vnitřních výstelek jsou nejlepší, jaké dnes můžeme u přilby vyžadovat, pokud jde o konstrukční bezpečnost a kvalitu přilby, kompletně vyráběné v Itálii.

Pro AKTIVNÍ bezpečnostneboli bezpečnost, která pomáhá předcházet nehodám,

  • Stabilita a nehlučnost přilby i při vysokých rychlostech

Základem projektu skořepiny byl aerodynamický komponent, aby se získala tichá a stabilní přilba i při vysokých rychlostech. Záporný aerodynamický vztlak způsobuje, že se s rostoucí rychlostí snižuje hmotnost přilby.

  • Komfort Racing

Vnitřek přilby byl prostudován pro pocit komfortu, ale zároveň tak, aby dobře přiléhal a nebyl nebezpečně měkký pro vysoké rychlosti. Vnitřní výstelce byla věnována zvláštní pozornost, je vyrobena z antialergických látek proti pocení Coolmax a Dry Fast, má výplň, která neztrácí během času svoji pružnost, je snadno vyjímatelná a prací.  K dispozici je kompletní náhradní vnitřek, který umožňuje po dlouhém používání přilbu obnovit. Tvářové výstelky jsou vyměnitelné za jiné, větší či menší tloušťky, pro lepší osobní komfort.

  • Profesionální štít OPTIVISION NoFog+NoDrop

Optická kvalita za všech podmínek zajišťuje vysokou AKTIVNÍ bezpečnost, kdy byl použit rovný pilotní štít z Lexanu, technologicky na maximální úrovni, vyvinutý pro závodní účely, testovaný a zdokonalený v F1 speciálními úpravami NoFog+NoDrop (proti zamlžení+ proti dešti) s těmito vlastnostmi:

Optická kvalita TŘÍDY 1  

zajišťuje vidění bez optického zkreslení vlivem únavy materiálu. Štít má UV filtr 400 nm. Filtr ultrafialových paprsků značně snižuje únavu zraku, které tyto neviditelné ale škodlivé paprsky způsobují. Redukce je velmi selektivní a práh viditelnosti začíná na 400nm.

Legenda k obrázku:

Optivision NoFog+NoDrop

lato esterno = vnější strana

NoDrop antipioggia – NoDrop proti dešti

NoFog antiappannante – NoFog proti zamlžení

Vnější strana proti otěru +NO DROP (odpuzující vodu, proti dešti).

S touto úpravou zůstává štít nejen vysoce odolný proti poškrábání, takže se jeho životnost prodlužuje, ale ani při nízkých rychlostech na štítu nezůstávají kapky deště.

Vnitřní strana s úpravou NO FOG proti zamlžení (>180 sekund podle testu v souladu s normou EN 168)), což je dnes to nejlepší, co je k dispozici bez používání vnitřních filmů, které snižují optickou kvalitu a s kterými pak neplatí homologace štítu. Úprava OPTIVISION NoFog je stálá, nesnižuje v průběhu času schopnost bránící zamlžení a účinně se obnovuje pravidelným umýváním štítu tekutým prostředkem na nádobí.

při objednávce nad 1 500 Kč věrnostní body si můžete převést na slevový kupón
Technické specifikace daného produktu se mohou změnit bez výslovného upozornění. Obrázky produktů mají pouze informativní charakter. Běžná cena znamená výrobcem/dodavatelem doporučená koncová cena.