Zadali jste špatně Vaše přihlašovací údaje! OK Nová registrace Zapomněl/a jste heslo?
SKÚTRY, MOTORKY
ČTYŘKOLKY
NÁHRADNÍ DÍLY
TUNING
OBLEČENÍ A
DOPLŇKY

Kategorie

Prohlédnuté produkty

ESSOX

Přilba Bell M4R Carbon Indy

Přilba Bell M4R Carbon Indy
Tento produkt již nelze objednat
Kód zboží : SL1445.2096

Velikosti:

XS - 53-54
S   - 55-56
M   - 57-58
L    - 59-60
XL  - 61-62

 

Přilba pro ty, kteří vyžadují maximum – profesionální přilbu se skořepinou z karbonových vláken s ohledem na hmotnost „Ultra Light“. Pouze maximum: skořepina konstruovaná v Itálii s kvalitní karbonovou látkou vyrobená a připravená v Anglii. Byla projektovaná podle tradičních bezpečnostních kritérií pro přilby vozů F1 – díky konstrukční technologii má asi 1 kg.

Legenda (zleva dolů) :  

Horní odvětrávací otvory se zavíráním

Pilotní rovný štít 3,2 mm NoDrop+NoFog

Bradový větrací otvor se zavíráním

Výdechy vzduchu s Venturiho efektem

Skořepina z karbonových vláken

Technický úchyt štítu

Vyjímatelný prací vnitřek

 

PARAMETRY

Vnější skořepina: Karbonová vlákna anglické výroby

Vnitřní skořepina: P.S. různé hustoty

Horní odvětrávací otvory: uzavíratelné s vnitřními kanálky, zadní výdech s Venturiho efektem

Větrací otvor v bradové části: vzduchový uzavíratelný otvor

Štít: Rovný pilotní 3,2 mm Optivision Infrasol NoFog+NoDrop (protizamlžovací + protidešťový vodu odpuzující)

Uchycení štítu: technické

Vnitřní výstelka: vyjímatelná, prací z antialergické látky DryFast

 

M4 Carbon je maximum, co se dá požadovat od přilby  profesionální úrovně

Naše seskupení získalo v minulosti cennou zkušenost v sektoru automobilových přileb a přileb F1. Konstrukční vlastnosti skořepin a vnitřních výstelek jsou nejlepší, jaké dnes můžeme u přilby vyžadovat, je celá vyrobená v Itálii se 100% karbonovými látkami Made in England.

Rozměrové projektové parametry jsou stejné jako u přileb M4R a navíc nabízí:

  • Lehkost, stabilitu a nehlučnost přilby i při vysokých rychlostech

Všimnete si toho, jakmile budete držet v ruce asi 1 kg. Ještě víc si toho všimnete při dlouhodobém používání, které Vás neunaví. Tichá a stabilní přilba i při vysokých rychlostech.

  •  Vnější skořepiny z karbonových vláken

(2 pro různé velikosti) S karbonovým vláknem jsme získali velmi lehkou přilbu. Karbonové látky NEJSOU nakoupeny v Číně za nízké ceny, ale v ANGLII, kde je tato technologie známá svou špičkovou kvalitou.

Vnější transparentní lakování s úpravou proti stárnutí je zvláště odolné proti poškrábání.

  • Vnitřní skořepina z PS má 3 různé hustoty,

aby poskytovala maximální pasivní bezpečnost. Změna hustoty v různých částech skořepiny umožňuje postupné a účinné tlumení eventuálních nárazů.

  • Vnitřní výstelka

Vnitřek přilby byl prostudován pro pocit komfortu, ale zároveň tak, aby dobře přiléhal a byl stabilní při vysokých rychlostech. Vnitřní výstelce byla věnována zvláštní pozornost, je vyrobena ze speciálních vysoce kvalitních antialergických látek zamezujících pocení, má výplň, která neztrácí během času svoji pružnost, je snadno vyjímatelná a prací. K dispozici je kompletní náhradní vnitřek, který umožňuje po dlouhém používání přilbu obnovit. Tvářové výstelky jsou vyměnitelné za jiné, s různými tloušťkami, pro lepší osobní komfort.

  • Profesionální štít OPTIVISION Infrasol

Nejvyšší úroveň přilby musí mít také nejúspěšnější štít, který se dnes dá požadovat, rovný pilotní štít o tloušťce 3,2 mm Infrasol GoldCrome NoFog + NoDrop (proti zamlžení+proti dešti) s ultrafialovými filtry 400nm & infračervenými filtry >760nm, , vyvinutý pro závodní účely, testovaný a zdokonalený v F1 různými piloty.

Optická kvalita je TŘÍDY 1 a zajišťuje vidění bez optického zkreslení vlivem únavy materiálu. Filtr ultrafialových paprsků citelně zmenšuje únavu zraku, kterou tyto neviditelné ale škodlivé paprsky  způsobují. Redukce je velmi selektivní a práh viditelnosti začíná na 400nm.            

Vnější strana proti otěru + NO DROP (odpuzující vodu proti dešti), metalizovaná GoldCrome.

S touto stabilní úpravou na štítu nezůstávají kapky deště ani při nízkých rychlostech. Pod úpravou proti dešti a proti otěru je štít více vrstvami metalizován.

GoldCrome Multilayer – tato speciální úprava nemění vnímání barev a progresivně filtruje infračervené paprsky nad 760 nm, čímž účinně přerušuje tepelný most. Dochází k citelnému snížení vyhřívání vnitřku přilby. Přestože se spektrum vidění příliš nemění, i redukce infračervených paprsků snižuje oslňování a únavu. Tyto úpravy jsou stabilní a mají dlouhou životnost, metalizace je chráněna vrstvou proti otěru a je velmi odolná.

při objednávce nad 1 500 Kč věrnostní body si můžete převést na slevový kupón
Technické specifikace daného produktu se mohou změnit bez výslovného upozornění. Obrázky produktů mají pouze informativní charakter. Běžná cena znamená výrobcem/dodavatelem doporučená koncová cena.